Aktualijos

Gėlininkas Aivaras Sekonas: „Sėkmė versle yra pats didžiausias pavojus“

Rasa MILERYTĖ

„Kiekviena gėlė turi savo pirkėją“, – sako uteniškis Aivaras Sekonas, gėlių parduotuvės „Žãlia“ įkūrėjas. Verslininkas, mieliau vadinantis save gėlininku, ne tik prekiauja gėlėmis dviejose parduotuvėse, bet ir teikia gėlių pristatymo į namus paslaugą.
Augo šalia gėlių
Neseniai atsinaujinusioje „Maximoje“ – atsinaujinusi gėlių parduotuvė „Žãlia“. Pakalbinus parduotuvės savininką A. Sekoną paaiškėja, kad uteniškis šiame versle sukasi jau aštuonerius metus, o dabar pakeitė parduotuvės interjerą ir pavadinimą. Anksčiau ši parduotuvė vadinosi „Gėlės Utenoje“. A. Sekonas pasakoja, kad verslo ištakose norėjosi tokio pavadinimo, kuris leistų parduotuvę lengvai rasti interneto paieškos sistemose, o šiandien, jau turint ištikimų klientų ratą ir patikimų gėlininkų vardą, norėjosi kūrybiškai atsinaujinti.
„Mano dėdė Vilniuje nuo nepriklausomybės laikų turi gėlių verslą, tad vaikystėje vasarodamas matydavau tas gėles, augau šalia jų ir galiausiai ėmiau svarstyti, kad ir aš norėčiau tuo užsiimti, – kalba A. Sekonas paklausus, kas jį atvedė į šią veiklą. – Bet vis atsirasdavo kliūčių. Tai informacijos per mažai, tai įgūdžių trūksta, tai dar kažkas… Ir atsitiktinai išgirdome, kad yra laisvos patalpos „Santakos“ prekybos centre. Ten atidarėme pirmąją savo parduotuvę, kuri ir dabar tebeveikia.“

Tęsinį skaitykite 2022 02 12 „Utenyje“