Aktualijos

Dėl riedlenčių aikštelės atnaujinimo

Viena iš Utenos rajono savivaldybės tarybos pareigų – bendrauti su Utenos rajono gyventojais. Jų norai, idėjos ir lūkesčiai skatina keistis ir siekti geresnių rezultatų. Todėl labai svarbu atkreipti dėmesį į tai, ką kalba bendruomenė, kokius trūkumus žmonės mato ir kokius poreikius išsako.
Aktyvus ir energingas jaunimas jau keletą kartų kreipėsi prašydami tvarkyti ir plėsti riedlenčių (skatepark) aikštelę, esančią prie Utenos Dauniškio gimnazijos. Didėjantis jaunuolių aktyvumas, naujos laisvalaikio priemonės ir besikeičiančios mados skatina neatsilikti nuo tendencijų, keisti ir tobulinti esamą situaciją.
Jaunimo teigimu, senoji aikštelės danga nusidėvėjusi, nėra tarpų tarp rampų, reikėtų sutvarkyti apšvietimą, ypač – apšviesti vidurinę aikštelės dalį, taip pat reikia pailginti aikštelę ir įrengti naują gatvės zoną, o likusią laisvą vietą būtų tikslinga užpildyti naujomis kliūtimis (ilgesnėmis atbrailomis, turėklais).
Visa tai reikalinga plečiant jaunuolių užimtumą, didinant saugumą, laisvalaikio praleidimo galimybes, todėl Utenos rajono savivaldybės taryba, formuodama 2020 m. biudžetą, turėtų numatyti ir skirti papildomų lėšų šiai riedlenčių aikštelei tvarkyti ir plėsti.
Eglė Zarankaitė
Utenos rajono savivaldybės tarybos Švietimo, kultūros
ir sporto komiteto narė