Aktualijos

 „Carlsberg“ Baltijos šalių bei „Švyturys-Utenos alus“ finansų direktoriumi tapo Povilas Velička

Naujuoju „Švyturys-Utenos alus“ bei „Carlsberg“ Baltijos šalių finansų direktoriumi tapo Povilas Velička. Jis pakeitė šioje įmonėje daugiau kaip 23 metus dirbusią Liną Markevičiūtę.

„Noriu pasidžiaugti, jog mūsų komandą papildė dar vienas savo srities profesionalas, kurio šiuolaikė ir įvairialypė patirtis praturtins mūsų organizaciją. Neabejoju, kad Povilas taps vertingu mūsų komandos nariu.  Taip pat noriu padėkoti Linai už jos neabejotiną indėlį, ilgametį darbą bei reikšmingus pokyčius ne tik Lietuvos, bet ir visų Baltijos šalių rinkose. Linkime jai sėkmės tolimesniame kelyje“, – sako „Švyturys-Utenos alus“ bei „Carlsberg“ Baltijos šalių generalinis direktorius Rolandas Viršilas.

„Carlsberg“ įmonių grupės įsipareigojimai kokybei, inovacijoms bei tvarumui yra nuoseklūs ir ilgamečiai. Todėl aš nepaprastai džiaugiuosi prisijungęs prie neabejotinos savo srities lyderės. Nekantrauju savo sukaupta patirtimi finansų ir skaitmeninių technologijų įgyvendinimo srityse prisidėti prie dinamiškos įmonės aplinkos“, – sako P. Velička.

Velička turi ilgametę darbo gamybos bei mažmeninės prekybos įmonėse patirtį. Paskutinė jo darbovietė – „Bauwerk Group Lietuva“, kurioje P. Velička ėjo finansų direktoriaus bei skaitmeninės transformacijos vadovo pareigas. Jis yra baigęs Vilniaus universitetą,  Warwick universiteto Verslo mokyklą bei įgijęs ACCA sertifikatą.