Aktualijos

Akcijai „Kalėdų šviesa“ pasibaigus

Kaip jau informavome, baigėsi akcija „Kalėdų šviesa“, kurios metu uteniškiai siuntė kalėdinėmis šviesomis papuoštų pastatų nuotraukas. Akcijoje iš viso dalyvavo 14 įmonių ir 12 gyventojų.
Gražiausiai papuoštus pastatus bei pačius išradingiausius, kūrybiškiausius puošėjus rinko patys gyventojai, Utenos rajono savivaldybės administracijos facebook paskyroje balsuodami (paspausdami „patinka“) už labiausiai patikusias nuotraukas.
Pasibaigus balsavimui, buvo įvertintos šešios daugiausiai patiktukų surinkusios nuotraukos: po tris juridinių asmenų ir fizinių asmenų kategorijose.
Skelbiame akcijos lyderius – gražiausiai papuoštų pastatų nuotraukų autorius. Juridinių asmenų kategorijoje daugiausiai patiktukų surinko Bendruomeniniai vaikų globos namai, esantys Užpalių g. 49 (524), Utenos Vyturių progimnazija (398) ir Utenos mokyklos-vaikų darželio „Varpelis“ „Žvaigždutės“ grupė (282).
Fizinių asmenų kategorijoje daugiausiai patiktukų surinko Pauliaus Černiauskio (236), Jurgitos Ramoškytės (190) ir Ingos Augustaitės (184) nuotraukos.


Sveikiname akcijos lyderius!
Kitų autorių nuotraukos taip pat sulaukė nemažai patiktukų. Visose nuotraukose atsiskleidė uteniškių kūrybingumas, išradingumas, sugebėjimas skoningai, meniškai ir įspūdingai papuošti namus. Neabejotina, kad kalėdinėmis šviesomis nušvitęs miestas, seniūnijų centrai ir kaimai kiekvienam iš mūsų padovanojo namų šilumą ir kompensavo bendravimo džiaugsmą, kurio šiuo sunkiu metu mums labai trūksta.
Akcijos lyderių laukia prizai siurprizai. Visi kiti akcijos dalyviai taip pat bus pasveikinti. Esant sudėtingai COVID-19 ligos situacijai, yra sprendžiama, kaip akcijos lyderiams ir kitiems dalyviams įteikti apdovanojimus, laikantis visų saugumo reikalavimų.
Utenos rajono savivaldybės administracija