Mūsų gyvenimo spalvos

Ramybėje

Tai ne stichinė nelaimė, tai – Dievo mums pasiųstas išbandymas, kurio nusipelnėme. Ką reiškia karantinas, darbas namuose? Tai – beprotiško lėkimo sustabdymas. Lėkimo į NIEKUR. Mažų mažiausiai dvi savaitės laiko suteikiamos tam, kad pagalvotume, ką darome ne taip. Kaip buvau ramus, taip ir lieku, nors pagal amžių patenku į rizikos grupę. Ir pagal sveikatą, lėtines ligas.

Ką reiškia karantinas, darbas namuose? Tai – beprotiško lėkimo sustabdymas. Lėkimo į NIEKUR.

Esu ramus, nes tikiu Dievu ir Vyriausybe. Mums labai pasisekė, kad šiuo metu Vyriausybei vadovauja buvęs policininkas. Sakau tai be kruopelės ironijos. Nes policijoje ir kariuomenėje išmokstama ryžtingumo ir disciplinos. Kai Ministras Pirmininkas, pats priklausydamas rizikos grupei, vyksta į karščiausius taškus ir pats sprendžia problemas, negali nenulenkti galvos. Taip, klaidų daroma. Bet taip yra visoje Europos Sąjungoje. Ar bent vienas iš kritikų būtų pasiruošęs prisiimti tokią atsakomybę? Jūs esate garantuoti, kad dirbtumėte ir dirbtumėte be klaidų?
Eilinį kartą išbandymo neatlaiko didžioji dalis žiniasklaidos. Kitų institucijų nekritikuosiu, nes daviau sau žodį nedaryti to, kol tęsis karantinas. Didieji portalai sėja paniką. Jei žiniasklaida būtų atsakinga, ji neplatintų isteriškų paniką sėjančių publikacijų. Tik teigiami pasisakymai ir nešališka patikrinta informacija, specialistų patarimai. Kadangi žiniasklaida yra taip pat verslas – publikuojami skandalingi straipsniai, negalvojant apie pasekmes. Taip, ir mums labai nelengva. Karantino laikotarpiu reklamos užsakymai mažėja iki minimumo. O juk tai pagrindinis mūsų pragyvenimo (išgyvenimo) šaltinis.

Tęsinį skaitykite 2020 03 25 „Utenyje“