Aktualijos

Gyventi sveikesnį ir aktyvesnį gyvenimą

Vytautas Kazela

„Nemažai mūsų veiklų yra tęstinės, bet yra ir naujienų“, – sako Utenos rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuro direktorė Alma Gaidienė.
Aktualiausia naujiena miesto ir rajono gyventojams yra ta, kad biure nuo vasario mėnesio pradėjo dirbti psichologė Edita Vaišnoraitė. Jau praėjusiais metais biure teikiamos psichologinės gerovės ir psichikos sveikatos stiprinimo paslaugos sulaukė uteniškių susidomėjimo. Veiklų poreikis buvo didelis, todėl siekdami užtikrinti geresnę paslaugų kokybę ir prieinamumą nusprendėme psichologą įdarbinti biure. Pandemijos laikotarpiu žmonės jaučia įtampą, nerimą, baimę, susiduria su įvairiomis stresinėmis situacijomis, kurias išspręsti padeda specialistas.
Šiuo metu jau teikiamos individualios konsultacijos ir renkama grupė į praktinius užsiėmimus. Grupė – ne daugiau kaip dešimt žmonių. Registruotis kviečiama telefonu (8 389) 51 867. Psichologo teikiamos paslaugos yra nemokamos, nereikia gydytojo siuntimo. Užsiregistravusiems asmenims yra paskiriamas laikas, kada atvykti į užsiėmimus, kurie vyksta Utenos rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuro patalpose (Utenio a. 7, Utena). Psichologinės konsultacijos teikiamos tiek vaikams, tiek suaugusiems.

Tęsinį skaitykite 2022 02 23 „Utenyje“