utenis 11

Friday, July 19, 2019

Valerijus Rudzinskas

Apaštalas Petras sakė: „Mat tokia yra Dievo valia, kad gerais darbais nutildytumėte neprotingų žmonių nesąmones.“
Štai dar vienas įdomus pavyzdys. Šįkart biblinis.
Pasvarstykime, dėl ko pagonis Kornelijus gavo žydų gyventojų palaikymą? Kaip suprantame, gauti žydų pritarimą – labai daug ką reiškė. Kaip taip gali būti?
Mes esame kilę iš pagonių. Kadangi esame ne žydai, niekuomet iki galo neįstengsime suvokti, kaip žydai interpretuodavo kai kurias pagonių išmones. Prisiminkime Jėzaus papasakotą istoriją apie sūnų palaidūną, iškeliavusį į tolimą šalį, kur viešpatavo badas. Ten jis neteko visų turtų ir ganė kiaules. Tikriausiai nedaug kam atėjo į galvą klausimas, kodėl tas sūnus neganė karvių arba žąsų? Jėzus sakė, kad jis ganė kiaules. Manau, jog kai kurie esame kažką girdėję, ką žydams reiškia kiaulės. Tačiau to niekuomet iki galo suvokti neįstengsime, nes mėgstame lašinius ir kitus gardėsius iš kiaulienos. Mums kiaulės – pats geriausias tvarinys pasaulyje.
Tikriausiai ne vienas, ypač truputį vyresnės kartos atstovas, nesunkiai prisimena, kaip vaikystėje lankydavosi pas senelius ar giminaičius kaime. Seneliai tvarte laikydavo tokius dailius rožinius paršelius. Paršeliams patikdavo, kai juos kas nors pakasydavo, o jie iš pasitenkinimo kriuksėdavo... Beje, šių laikų Europoje kiaulėms taip pat išskirtinis dėmesys – kai kur kiaulių ūkiuose privaloma, kad riestasnukėms grotų raminanti muzika, o garduose būtų padėta žaislų.

Tęsinį skaitykite 2019 05 25 „Utenyje“

Vieta Jūsų reklamai

Decrease font size Default font size Increase font size

PARDUODUOpel Meriva“. 2005 m., 1,7 CDTI, 74 kW. TA iki 2020 m. rugsėjo 15 d. Variklio tarpinės arba galvutės defektas. Kaina 450 eurų. Tel. 8699 83088.kasyba1

Renginiai

Renginiai

next
prev

Renginiai

next
prev

Dienos anekdotas

77777Ėjo ežiukas per mišką ir meditavo:
– Aš nepavargęs, aš nepavargęs…
Bet greitai pavargo. Atsisėdo ant kelmelio ir meditavo toliau:
– Aš ne ežiukas, aš ne ežiukas…
***
Sėdi ežiukas medyje, mezga dviratį ir galvoja:
– Kam man tie balti sportbačiai, vis tiek nerūkysiu…
***
Sociologai nustatė, kad 99% žmonių, atsisėdusių ant ežio, rūpinasi savuoju užpakaliu, ir tik 1% pagalvoja apie ežio likimą.
***
Ėjo ežiukas per dykumą, o kobra viską matė…

PARDUODU žemės sklypą Ežero gatvėje. Tel. (8-638) 76644.

 

PARDUODAMAS 5 savaičių pieninis buliukas.
    Tel. (8-699) 20933.

 

Gerbiami senjorai!
Turime Jums gerą naujieną. Kiekvieną darbo dieną nuo 10.00 iki 16.00 val. laukiame jūsų neseniai duris atvėrusiame Utenos maltiečių senjorų dienos centre, Tauragnų g. 2 (iš kiemo pusės).
Čia galėsite bendrauti, mėgautis arbata ar kava, megzti, skaityti, užsiimti rankdarbiais, dalyvauti daugelyje kitų veiklų.

 

PARDUODAMOS arba IŠNUOMOJAMOS komercinės patalpos  (46 kv. m, I aukštas) Utenos mieste. Tinka parduotuvei, paslaugoms, biurui. Tel. (8-614) 64501.

 

PARDUODAMI du žemės sklypai Antakalnio k., Vyžuonų sen. (miesto teritorijos ribose). Vienas sklypas, besiribojantis su upe, – 80 a, kitas sklypas – 2 ha. Šie sklypai prie pat Naujasodžio gyvenvietės.  
    Tel. (8-640) 32364.

 

GAMINA

* Šildymo katilus ilgo degimo, krosnis pirčiai;

* įvairių katilų pirties krosnių montavimas.

Garantija, konsultacija

Tel. 8-672 59564

 

BUTŲ REMONTAS: tapetavimas, dažymas ir kiti darbai.  Laiptinių remontas, santechnika. Krosnių remontas. Kaminų valymas, remontas. Vonių atnaujinimas.
    Tel. (8-605) 02472.

 

 

Šildomų grindų, katilinių montavimas.
Šilumos siurbliai
oras-vanduo, katilai.
Pristatome ir kokybiškai montuojame.
Tel. 8 603 18700.

 

 

 

 


 

 

Kalendorius

loader

Statistika

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas