utenis 11

Friday, July 19, 2019

Taigi, Andriejus tapo pastoriaus įsūniu. Per jo gimtadienį pastorių ištiko laimės priepuolis. Visi Andriejaus draugai – nepriekaištingi krikščionys. Andriejus puikiai užbaigė muzikos mokyklą ir Bažnyčioje atlieka šlovintojo tarnystę. Taip pat pats rašo giesmes, ir tokias gražias, tokias Dievo įkvėptas, kad jas jau pradeda giedoti viso pasaulio krikščionių Bažnyčios. Kai per gimtadienį pastorius jį apkabino, vaikinas jam į ausį pasakė: „Ačiū, tėveli.“ Tie du žodžiai brangesni už viso pasaulio auksą. Jie daro žmogų laimingą...
Iš pastoriaus įkurtų centrų išeina daug pastorių, pamokslininkų, misionierių, šlovintojų, Bažnyčios tarnautojų. Savaime suprantama, kad pastorius patiria laimę, nes čia yra jo pastangų indėlis. Tie, kurie kitados buvo dugne, šiandien skelbia Evangeliją ir tai daro juos laimingus. Visas pasaulis su visais savo turtais neįstengs padovanoti tokios laimės...
Pastorius laimingas, ištikimai puoselėdamas ryšį su Viešpačiu ir su begaliniu pasiaukojimu patarnaudamas žmonėms. Liudijime pastorius prisimena istoriją, kaip vieną vakarą jį pakvietė „Piligrimų Respublikos“ darbuotojai, atliekantys reidą miesto gatvėse. Jie rado 16 metų merginą. Mergina buvo 7 mėnesius nėščia, kamuojama baisios narkotikų abstinencijos, infekuota ŽIV, užsiėmė prostitucija. Kai merginą atvežė į reabilitacijos centrą, ji nieko neįstengė daryti, išskyrus keikti ir visus prakeikinėti. Darbuotojai be perstojo tris paras už merginą meldėsi. Pagaliau ji atsigavo ir atgailavo... Praėjus kuriam laikui, mergina pagimdė dukrelę, kuri yra visiškai sveika. Ją pavadino Bogdana (rus. Bogom danaja – Dievo duota). Ar tai nėra pakankama priežastis būti laimingam?
Kita istorija nutiko 2010 m. pavasarį. Pastorius vyko į Ameriką, kur kitados gyveno jo įsūnyto sūnaus motina, žlugusi alkoholikė. Berniukui jau keturiolika metų, iš kurių septynerius jis gyvena pastoriaus namuose. Iš namų išėjo, kai jam buvo penkeri.
Kelionės į Ameriką išvakarėse pastorius sėdo į automobilį ir drauge su berniuku išvyko į kitą miestą. Šiaip jau linksmas paauglys, automobiliui artėjant prie miesto, darėsi vis labiau uždaresnis ir tylesnis. Pagaliau rado namą, kuriame kitados gyveno berniuko motina. Deja, namo durys ir langai buvo užkalti. Mėgino belstis, bet niekas neatidarė. Pastorius paklausė kaimynės, ar čia kitados gyveno tokia ir tokia moteris? Kaimynė atsakė, kad gyveno. Pastorius vėl paklausė, ar moteris nėra mirusi? Sužinojo, kad gyva ir sveika. Kai pasiteiravo, ar geria, paaiškėjo, kad jau keleri metai neprisiliečia prie stikliuko. Taip pat sužinojo, kad ji darbuojasi netoliese esančioje kavinėje.
Pastorius, paauglys jo įsūnis ir kiti lydėjusieji pastorių nuskubėjo į kavinę. Ten sutiko moterį ir klausia, kur rasti tokią ir tokią? „Tai aš!“ – atsakė moteris.
– Ar pažįstate šį jaunuolį? – paklausė pastorius, rodydamas į savo įsūnį.
Moteris ilgai į jį žiūrėjo ir galiausiai drebančiu balsu ištarė:
– Saša!..
Po akimirkos jie abu atsidūrė vienas kito glėbyje.
Motina papasakojo, kad jau keleri metai nebegeria. Visur bandė ieškoti sūnaus, tačiau niekaip nepavyko. Priežastis, dėl kurios ji liovėsi gerti, – Viešpats. Ji įtikėjo Dievą, atgailavo, priėmė Jėzų į savo širdį, nuolat lankė bažnyčią ir nepaliovė melsti, kad Dievas padėtų rasti sūnų.
Viešpats ne tik išklausė jos maldą, bet ir sūnų jai grąžino ne puolusį, o atgimusį Dievo vaiką...
Pastoriui ir visiems drauge su juo dirbantiems tai buvo begalinė priežastis džiaugsmui. Džiaugsmo ašaroms. Ištikimybė Jėzui meilę padaro stipresnę už dvasinę mirtį, ir ši meilė nesiliauja net po kūno mirties...
Kiekvienas iš mūsų turime tūkstančius progų dalytis meile ir per pasidalytą tikėjimą vesti vieni kitus į laimę.
Tikėjimą vieni kitiems galime pradėti liudyti nuo visai paprastų dalykų.
Štai kitąkart užeiname į Dievo namus net neketindami melstis. Iš pradžių stovime be menkiausio jausmo ir dėmesio, mąstydami apie visiškai pašalinius dalykus. Tačiau šalia mūsų atsistoja žmogus, pasinėręs į gilią maldą ir tikėjimą. Ir nuo šio kito žmogaus sutelkto tikėjimo malonė taip pat nužengia ir į mūsų širdis. Šaltumas, su kuriuo atėjome į Dievo šventovę, nedelsiant ištirpsta. Imame apgailestauti dėl neseno pasidavimo abejingumui, leisdamiesi tik ką įsižiebusiai tikėjimo liepsnelei šildyti mūsų širdis. O kai jos tampa šiltos, nuo jų sušyla ir kiti žmonės...
Kai žmogus pačia geriausia prasme yra prisirišęs prie kito žmogaus, šį savo prisirišimą nejučia atskleidžia balso intonacija ir apie kitą ištartais žodžais...
Skaičiau straipsnį, kaip vienas švento gyvenimo rusų arkivyskupas kalbėjo apie savo dvasios tėvą, vieną iš Optino vienuolių. Kalbant apie dvasios tėvą, arkivyskupo veidas įgaudavo palaimos išraišką, o akyse susitelkdavo dėkingumo ašaros. Pažinusieji švento gyvenimo arkivyskupą nejučia patys savęs klausdavo: „Koks tad turėjo būti anas vienuolis, kad vien jo vardo paminėjimas jo dvasios sūnui sukelia tokią didžiulę palaimą?!“

Tęsinys kitame šeštadienio numeryje

Vieta Jūsų reklamai

Decrease font size Default font size Increase font size

PARDUODUOpel Meriva“. 2005 m., 1,7 CDTI, 74 kW. TA iki 2020 m. rugsėjo 15 d. Variklio tarpinės arba galvutės defektas. Kaina 450 eurų. Tel. 8699 83088.kasyba1

Renginiai

Renginiai

next
prev

Renginiai

next
prev

Dienos anekdotas

77777Ėjo ežiukas per mišką ir meditavo:
– Aš nepavargęs, aš nepavargęs…
Bet greitai pavargo. Atsisėdo ant kelmelio ir meditavo toliau:
– Aš ne ežiukas, aš ne ežiukas…
***
Sėdi ežiukas medyje, mezga dviratį ir galvoja:
– Kam man tie balti sportbačiai, vis tiek nerūkysiu…
***
Sociologai nustatė, kad 99% žmonių, atsisėdusių ant ežio, rūpinasi savuoju užpakaliu, ir tik 1% pagalvoja apie ežio likimą.
***
Ėjo ežiukas per dykumą, o kobra viską matė…

PARDUODU žemės sklypą Ežero gatvėje. Tel. (8-638) 76644.

 

PARDUODAMAS 5 savaičių pieninis buliukas.
    Tel. (8-699) 20933.

 

Gerbiami senjorai!
Turime Jums gerą naujieną. Kiekvieną darbo dieną nuo 10.00 iki 16.00 val. laukiame jūsų neseniai duris atvėrusiame Utenos maltiečių senjorų dienos centre, Tauragnų g. 2 (iš kiemo pusės).
Čia galėsite bendrauti, mėgautis arbata ar kava, megzti, skaityti, užsiimti rankdarbiais, dalyvauti daugelyje kitų veiklų.

 

PARDUODAMOS arba IŠNUOMOJAMOS komercinės patalpos  (46 kv. m, I aukštas) Utenos mieste. Tinka parduotuvei, paslaugoms, biurui. Tel. (8-614) 64501.

 

PARDUODAMI du žemės sklypai Antakalnio k., Vyžuonų sen. (miesto teritorijos ribose). Vienas sklypas, besiribojantis su upe, – 80 a, kitas sklypas – 2 ha. Šie sklypai prie pat Naujasodžio gyvenvietės.  
    Tel. (8-640) 32364.

 

GAMINA

* Šildymo katilus ilgo degimo, krosnis pirčiai;

* įvairių katilų pirties krosnių montavimas.

Garantija, konsultacija

Tel. 8-672 59564

 

BUTŲ REMONTAS: tapetavimas, dažymas ir kiti darbai.  Laiptinių remontas, santechnika. Krosnių remontas. Kaminų valymas, remontas. Vonių atnaujinimas.
    Tel. (8-605) 02472.

 

 

Šildomų grindų, katilinių montavimas.
Šilumos siurbliai
oras-vanduo, katilai.
Pristatome ir kokybiškai montuojame.
Tel. 8 603 18700.

 

 

 

 


 

 

Kalendorius

loader

Statistika

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas