Sportas

Utenos „Juventus“ iškovojo 20-ąją pergalę „Betsafe-LKL“ čempionate

Utenos „Juventus“ krepšininkai namuose susitvarkė su Kėdainių „Nevėžio-Optibet“ krepšininkais bei į savo sąskaitą įsirašė jau 20-ąją pergalę „Betsafe-LKL“ čempionate – 92:73 (22:25, 24:25, 23:11, 23:12). 20 pergalių reguliariajame sezone yra geriausias „Juventus“ klubo rezultatas nuo tada, kai yra žaidžiamos 36-erios rungtynės.
Pirmajame rungtynių kėlinyje abi komandos varžėsi lygiai, tačiau Utenos „Juventus“ krepšininkams kilo sunkumų stabdant įsibėgėjantį varžovų puolimą. Po pirmųjų dešimties minučių svečiai iš Kėdainių turėjo 3 taškų pranašumą – 22:25.
Vaizdas aikštelėje nesikeitė ir antrajame kėlinyje – svečiai puikiai atakavo iš vidutinio nuotolio bei prieš ilgąją pertrauką dar šiek tiek padidino savo persvarą – 46:50.
Antroje rungtynių dalyje solidžią gynybą demonstruoti pradėję uteniškiai greitai išsiveržė į priekį, o prieš lemiamą rungtynių kėlinį pirmavo septynių taškų skirtumu – 69:61.
Ž. Urbono auklėtiniai neatsipalaidavo ir ketvirtajame ketvirtyje. Ir toliau puikiai gynyboje dirbę uteniškiai vis didino savo pranašumą bei iškovojo užtikrintą pergalę – 92:73.
Uteniškiams 22 taškus pelnė Vytautas Šulskis (4/6 tritaškiai, 5 atk. kam.), 18 pridėjo Mindaugas Kupšas (4 atk. kam.), 14 – Vaidas Kariniauskas (9 rez. perd.), 11 – Žygimantas Skučas (4 atk. kam.), 10 – Ignas Vaitkus (6 rez. perd.), 9 – Martynas Gecevičius, 5 – Vaidas Čepukaitis (6 atk. kam.), 3 – Marius Runkauskas.
Svečių gretose išsiskyrė po 18 taškų pelnę Sedrickas Barefieldas bei Domantas Vilys.