Sportas

Rungtynių pabaigoje galingą spurtą surengė „Juventus“ krepšininkai ir patiesė svečius iš Klaipėdos

Dar vienas „Betsafe-LKL“ čempionato rungtynes Ž. Urbono treniruojama „Juventus“ ekipa sužaidė savų žiūrovų akivaizdoje – priėmė Klaipėdos „Neptūno“ krepšininkus. Po itin atkaklios kovos iki paskutiniųjų rungtynių sekundžių „Juventus“ krepšininkai iškovojo septintąją pergalę „Betsafe-LKL“ čempionate – 80:76 (23:18, 20:28, 14:18, 23:12). Pirmajame rungtynių ketvirtyje „Juventus“ krepšininkai puikiai dirbo gynyboje, o vienu metu ekipas skyrė devyni taškai. Kėlinio pabaigoje sėkmingiau sužaidė klaipėdiečiai ir skirtumą tarp komandų sumažino, tačiau po pirmųjų dešimties minučių vis tiek pirmavo aikštės šeimininkai (23:18). Antrajame rungtynių kėlinyje svečiai pademonstravo kokybiškesnį žaidimą puolime ir rezultatą persvėrė savo naudai. Prieš antrąją rungtynių dalį komandas skyrė trys taškai (43:46). Pirmosiomis trečiojo kėlinio minutėmis abi ekipos sunkiai rinko taškus, tačiau kėlinio pabaigoje solidžiau ir vėl sužaidė svečiai. Savo persvarą dar šiek tiek padidinę klaipėdiečiai prieš lemiamą rungtynių ketvirtį turėjo septynių taškų persvarą (57:67). Lemiamo rungtynių ketvirčio pabaigoje įspūdingą spurtą (11:0) surengė Ž. Urbono auklėtiniai ir persvėrė rezultatą savo naudai bei šventė septintąją pergalę „Betsafe-LKL“ čempionate. Uteniškių gretose ryškiausiai spindėjo 16 taškų pelnęs Julius Jucikas (9 atk. kam., 3 blok. met.), 14 pridėjo Marius Runkauskas (2/3 tritaškiai, 4 perd. kam.), po 10 – Bryantas Crawfordas (4 rez. perd.) ir Ignas Vaitkus (2 rez. perd.), 9 – Gytis Radzevičius (2/3 dvitaškiai), 7 – Žygimantas Skučas (6 perd. kam., 2 rez. perd.), 6 – Darius Tarvydas (3 atk. kam.), 5 – Shannonas Scottas, 2 – Vytautas Šulskis. Varžovų gretose pasižymėjo po 13 taškų pelnę Tomas Delininkaitis ir Deividas Gailius. Gruodžio 22-ąją „Juventus“ krepšininkai vyks į Kėdainius, kur stos į dar vieną „Betsafe-LKL“ čempionato dvikovą su vietos „Nevėžio“ klubu. Į Uteną Ž. Urbono auklėtiniai sugrįš gruodžio 30-ąją ir sužais paskutiniąsias 2019-ųjų metų rungtynes. Varžovas – Kauno „Žalgiris“.