Sportas

NUO PASKUTINĖS „PIENO ŽVAIGŽDŽIŲ“ ATAKOS APSIGYNUSI „JUVENTUS“ IŠKOVOJO DRAMATIŠKĄ PERGALĘ

Šeštadienio vakarą „Betsafe-LKL“ čempionate pergalę iškovojo Utenos „Juventus“ (18-10) komanda, namų rungtynėse susitvarkiusi su Pasvalio „Pieno žvaigždžių“ (11-17) iššūkiu.
Rungtynės Utenoje baigėsi šeimininkų pergale 85:83 (22:28, 19:18, 20:20, 24:17).
Geriau pradėję svečiai sužaidė labai rezultatyvų pirmą kėlinį, kurį laimėjo 28:22.
Antrąjį kėlinį „Pieno žvaigždžių“ komanda nemažino tempo. Nors po krepšiu sunkiai sekėsi stabdyti varžovų milžiną Mindaugą Kupšą, kuris per pirmą rungtynių pusę pelnė 15 taškų, tačiau pasvaliečiai tolimais metimais (6/19) sugebėjo išsaugoti pranašumą. Svečiai po dviejų kėlinių pirmavo 46:41.
Antroji rungtynių dalis prasidėjo gera „Juventus“ atkarpa ir šeimininkai persvėrė rezultatą savo naudai (56:55), tačiau netrukus Gedimino Petrausko auklėtiniai atsitiesė ir trečią kėlinį baigė turėdami 5 taškų pranašumą (66:61).
Ketvirtasis rungtynių kėlinys iš abiejų komandų pareikalavo maksimalios koncentracijos. Kova vyko iki paskutinės atakos, kuri sėkmę atnešė šeimininkų komandai.
Tai buvo jau ketvirtasis šių komandų tarpusavio susitikimas šiame „Betsafe-LKL“ čempionate. Pirmąją dvikovą Pasvalyje „Juventus“ laimėjo 79:69, antrąjį susitikimą Utenoje 89:75 taip pat laimėjo Žydrūno Urbono auklėtiniai, trečioji akistata taip pat baigėsi „Juventus“ pergale 95:80.
Utenos „Juventus“: M. Kupšas – 26 (10 atk. kam., 37 naud. bal.), M. Gecevičius – 14.
Pasvalio „Pieno žvaigždės“: P. Petrilevičius – 14, S. Haney – 13.