Sportas

„Juventus“ žengė į „Betsafe-LKL“ čempionato pusfinalį

Antrąsias „Betsafe-LKL“ ketvirtfinalio serijos rungtynes laimėję Utenos „Juventus“ krepšininkai – 87:80 (21:23, 22:20, 27:20, 17:17) iškovojo kelialapį tarp keturių stipriausių šalies komandų. Pusfinalyje uteniškiai kausis su titulą ginančia Kauno „Žalgirio“ komanda. Pirmąjį antrųjų ketvirtfinalio rungtynių kėlinį sėkmingiau pradėję Prienų „Cbet“ komandos krepšininkai demonstravo puikų žaidimą abiejose aikštės pusėse, tačiau uteniškiai neleido varžovams atitolti. Po pirmųjų dešimties minučių komandas skyrė vos 2 taškai – 21:23. Antrajame ketvirtyje vaizdas aikštelėje nesikeitė – komandos ir toliau demonstravo atkaklią kovą, o po pirmosios rungtynių dalies švieslentėje degė lygus rezultatas – 43:43.

Po ilgosios pertraukos į aikštelę sugrįžę Ž. Urbono auklėtiniai pademonstravo galingą puolimą bei rezultatą persvėrė savo naudai. Prieš lemiamą rungtynių, o kaip paaiškėjo vėliau ir ketvirtfinalio serijos, ketvirtį komandas skyrė septyni taškai – 70:63.
Ketvirtajame kėlinyje aikštės šeimininkai ne kartą buvo priartėję prie uteniškių, tačiau kėlinio pabaigoje užtikrinčiau sužaidę „Juventus“ krepšininkai įrodė savo pranašumą bei pateko į „Betsafe-LKL“ čempionato pusfinalį.
Antrosiose ketvirtfinalio serijos rungtynėse „Juventus“ vertėsi be traumas besigydančių V.Kariniausko, M. Gecevičiaus bei I. Vaitkaus.
Uteniškius į pergalę vedė 22 taškus pelnęs Vytautas Šulsis (4 atk. kam.), 21 pridėjo Bryantas Crawfordas (4 rez. perd.), 12 – Vaidas Čepukaitis (7 atk. kam.), 11 – Mindaugas Kupšas, po 7 – Žygimantas Skučas (13 atk. kam.) ir Martynas Paliukėnas, 3 – Marius Runkauskas, po 2 – Aurimas Urbonas bei Gintautas Matulis.
Prienų gretose išsiskyrė 17 taškų pelnęs Mindaugas Sušinskas, 12 pridėjo Einaras Tubutis.
Pusfinalyje „Juventus“ į kovą stos su „Betsafe-LKL“ titulą ginančia Kauno „Žalgirio“ komanda. Pusfinalyje komandos kovos iki trijų pergalių.