Sportas

„Juventus“ pergalingai pradėjo ketvirtfinalio seriją

Ketvirtfinalio serijoje iki dviejų pergalių Utenos „Juventus“ išsiveržė į priekį. Pirmosiose serijos rungtynės uteniškiai įrodė savo pranašumą prieš M. Šerniaus treniruojamą „Cbet“ komandą – 86:72 (29:19, 19:16, 20:25, 18:12).
Uteniškiai savo sąlygas varžovams diktavo nuo pat pirmųjų dvikovos akimirkų. Abiejose aikštės pusėse sėkmingai žaidę Ž. Urbono auklėtiniai jau po pirmųjų dešimties minučių pirmavo dviženkliu skirtumu – 29:19.
Antrajame ketvirtyje rezultatyvumas sumažėjo, tačiau „Juventus“ krepšininkai ir toliau valdė situaciją. Po pirmosios rungtynių dalies komandas skyrė 13 taškų – 48:35.
Po ilgosios pertraukos su didesne energija į aikštelę sugrįžę Prienų krepšininkai gerokai priartėjo prie Utenos „Juventus“, tačiau persverti rezultato savo naudai nesugebėjo. Kėlinio pabaigoje uteniškiai susigrąžino kiek saugesnį pranašumą – 68:60.
Lemiamo ketvirčio metu uteniškiai dominavo gynyboje bei varžovams leido pelnyti vos 12 taškų. „Juventus“ sutvarkė visus formalumus bei serijoje iki dviejų pergalių išsiveržė į priekį – 86:72.
Uteniškiams 19 taškų pelnė Bryantas Crawfordas (5 rez. perd.), 16 pridėjo Martynas Paliukėnas (3 atk. kam.), 15 – Žygimantas Skučas (11 atk. kam.), 11 – Ignas Vaitkus (3 rez. perd.), 9 – Vytautas Šulskis, 6 – Gintautas Matulis, po 4 – Vaidas Čepukaitis ir Mindaugas kupšas, 2 – Aurimas Urbonas.
„Cbet“ gretose išsiskyrė 27 taškus pelnęs Ignas Sargiūnas.
Antrosios šios ketvirtfinalio serijos rungtynės įvyks gegužės 15-ąją Prienuose, o prireikus lemiamų rungtynių serija sugrįžtų į Uteną.