Sportas

„Juventus“ patiesė „Šiaulius“ ir iškovojo šeštąją pergalę „Betsafe-LKL“ čempionate

Po trijų savaičių pertraukos į savo areną sugrįžę „Juventus“ krepšininkai „Betsafe-LKL“ čempionato rungtynėse priėmė A. Sireikos treniruojamą „Šiaulių“ ekipą. Praėjusį savaitgalį į pergalių kelią sugrįžę uteniškiai patiesė „Šiaulių“ komandą bei iškovojo antrąją pergalę paeiliui – 77:72 (23:18, 20:19, 18:19, 16:16). Pirmąjį rungtynių kėlinį „Juventus“ krepšininkai pradėjo pelnydami 9 taškus be atsako, tačiau po svečių trenerių štabo paprašytos minutės pertraukėlės „Šiauliai“ prisivijo uteniškius, bet rezultato savo naudai persverti jiems nepavyko. Po pirmųjų dešimties minučių Ž. Urbono auklėtiniai turėjo 5 taškų pranašumą (23:18). Antrajame kėlinyje abi komandos demonstravo lygią kovą, tačiau minimalia persvara kėlinį laimėję aikštės šeimininkai savo persvarą padidino iki 6 taškų (43:37). Po ilgosios pertraukos į aikštelę sugrįžę „Juventus“ krepšininkai greitai padidino savo pranašumą iki dviženklio, tačiau kėlinio pabaigą sėkmingiau sužaidę šiauliečiai pranašumą sumažino. Prieš lemiamą rungtynių ketvirtį komandas vėl skyrė 5 taškai (61:56). Įpusėjus ketvirtajam kėliniui „Juventus“ krepšininkai vėl susigrąžino dviženklį pranašumą, po kurio sulaukė „Šiaulių“ ekipos šturmo. Jį sėkmingai atlaikę Ž. Urbono auklėtiniai iškovojo šeštąją pergalę „Betsafe-LKL“ čempionate. Šiose rungtynėse „Juventus“ vertėsi be V. Šulskio, kuris gydosi traumą. „Juventus“ ekipoje rezultatyviausiai žaidė po 12 taškų pelnę Marius Runkauskas (3/3 dvit.), Julius Jucikas (6/9 dvit.) ir Gytis Radzevičius (5/11 met., 14 naud. bal.); Shannonas Scottas (6 atk. kam., 6 rez. perd.) pridėjo 10 taškų. Lygiai po savaitės „Juventus“ stos į dar vieną „Betsafe-LKL“ čempionato kovą – priims Klaipėdos „Neptūno“ krepšininkus.