Sportas

Iškovojo lengvosios atletikos federacijos taurę

Vasario 1 dieną Kaune vyko Lietuvos lengvosios atletikos federacijos taurės atviros varžybos ir LLAF sporto klubų komandinės varžybos. Utenai atstovavo penki Utenos daugiafunkcio sporto centro ir lengvosios atletikos klubo auklėtiniai.
Geriausiai iš jų sekėsi Ievai Zarankaitei, kuri rutulio stūmimo rungtyje pasiekė asmeninį ir geriausią sezono rezultatą Lietuvoje (16.25 m) bei iškovojo federacijos taurę. Rutulio stūmimo rungtyje ketvirtą rezultatą parodė Eglė Zarankaitė, nustūmusi rutulį 13,05 m. Paulius Ivaškevičius rungtyniavo trišuolio finale ir galutinėje įskaitoje užėmė septintą vietą su rezultatu 14,14 m. Mažvydas Bivainis varžėsi 400 metų distancijoje, pasiekė asmeninį rekordą 52,78 m ir užėmė aštuntą vietą. Simonas Bakanas su vyrais varžėsi rutulio stūmimo rungtyje ir 7 kg rutulį nustūmė 13,91 m bei pagerino Utenos rekordą, kuris nuo 1971 metų priklausė Vytautui Čepukui.
Susumavus komandinius rezultatus uteniškiai iškovojo pirmąją vietą Lietuvos rajonų grupėje ir buvo apdovanoti LAF taure. Sportininkus treniruoja V. Zarankienė ir M. Saliamonas.