utenis 11

Friday, July 19, 2019

Mūsų gyvenimo spalvos

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 0.00 (0 Votes)
Star InactiveStar InactiveStar InactiveStar InactiveStar Inactive
 

Vytautas Kazela

Nei prezidento, nei Seimo rinkimai nėra šachmatų turnyras, kuriame žaidžia didmeistriai. Tai greičiau atrankinis turnyras, kuriame, susiklosčius atitinkamoms aplinkybėms, gali laimėti bet kas. Čia nemaža ir atsitiktinumo galimybė. Tačiau, kai prezidento rinkimai laimimi tokiu milžinišku skirtumu, kalbėti apie atsitiktinumą nėra prasmės. Iš esmės jau prieš pirmąjį balsavimą buvo aišku, kad rinkiminis pyragas apylygiai bus dalijamas į tris dalis. Pirmoji dalis – Gitanas Nausėda, antroji – Ingrida Šimonytė, trečioji – visi kiti. Prieš prasidedant antrajam prezidento rinkimų turui buvo aišku, kad savo trečdalius išsaugojo ir G. Nausėda, ir I. Šimonytė. Liko vienintelis klausimas – kaip abu pretendentai pasidalys laisvą trečdalį.
Paaiškėjus galutiniams rezultatams tapo aišku, kad jokių dalybų nebuvo. Ingrida liko prie savo kraičio, kurį jai sukrovė net ne dešiniųjų flango rinkėjai, bet tik konservatorių elektoratas. Mūsų aptariamas trečdalis nebalsavo ir už Gitaną. Tai buvo protesto balsai. Ir jie atiteko G. Nausėdai. Daryčiau prielaidą, kad, jei jis nepadarys lemtingos klaidos, bus perrinktas ir antrai kadencijai. Konservatoriai galėjo sukelti daugiau intrigos, jei į prezidento rinkimus būtų iškėlę, pavyzdžiui, Vygaudo Ušacko kandidatūrą. Žmogui, tariančiam I. Šimonytės pavardę, ji asocijuojasi su V. Landsbergiu ir A. Kubiliumi. Todėl ji ir renka tik konservatorių elektorato balsus. V. Ušackas galėjo pritraukti platesnį ir spalvingesnį rinkėjų ratą. Šie rinkimai buvo svarbūs dar ir tuo, kad jie padėjo pamatus 10 metų. Pasibaigus pirmajai G. Nausėdos kadencijai naujų ir rimtų kandidatų neatsiras. Tiesa, kandidatuoti galės G. Landsbergis, bet sudaryti konkurencijos G. Nausėdai jis nepajėgus.

Tęsinį skaitykite 2019 06 05 „Utenyje“

Decrease font size Default font size Increase font size

PARDUODUOpel Meriva“. 2005 m., 1,7 CDTI, 74 kW. TA iki 2020 m. rugsėjo 15 d. Variklio tarpinės arba galvutės defektas. Kaina 450 eurų. Tel. 8699 83088.kasyba1

Renginiai

Renginiai

next
prev

Renginiai

next
prev

Dienos anekdotas

77777Ėjo ežiukas per mišką ir meditavo:
– Aš nepavargęs, aš nepavargęs…
Bet greitai pavargo. Atsisėdo ant kelmelio ir meditavo toliau:
– Aš ne ežiukas, aš ne ežiukas…
***
Sėdi ežiukas medyje, mezga dviratį ir galvoja:
– Kam man tie balti sportbačiai, vis tiek nerūkysiu…
***
Sociologai nustatė, kad 99% žmonių, atsisėdusių ant ežio, rūpinasi savuoju užpakaliu, ir tik 1% pagalvoja apie ežio likimą.
***
Ėjo ežiukas per dykumą, o kobra viską matė…

PARDUODU žemės sklypą Ežero gatvėje. Tel. (8-638) 76644.

 

PARDUODAMAS 5 savaičių pieninis buliukas.
    Tel. (8-699) 20933.

 

Gerbiami senjorai!
Turime Jums gerą naujieną. Kiekvieną darbo dieną nuo 10.00 iki 16.00 val. laukiame jūsų neseniai duris atvėrusiame Utenos maltiečių senjorų dienos centre, Tauragnų g. 2 (iš kiemo pusės).
Čia galėsite bendrauti, mėgautis arbata ar kava, megzti, skaityti, užsiimti rankdarbiais, dalyvauti daugelyje kitų veiklų.

 

PARDUODAMOS arba IŠNUOMOJAMOS komercinės patalpos  (46 kv. m, I aukštas) Utenos mieste. Tinka parduotuvei, paslaugoms, biurui. Tel. (8-614) 64501.

 

PARDUODAMI du žemės sklypai Antakalnio k., Vyžuonų sen. (miesto teritorijos ribose). Vienas sklypas, besiribojantis su upe, – 80 a, kitas sklypas – 2 ha. Šie sklypai prie pat Naujasodžio gyvenvietės.  
    Tel. (8-640) 32364.

 

GAMINA

* Šildymo katilus ilgo degimo, krosnis pirčiai;

* įvairių katilų pirties krosnių montavimas.

Garantija, konsultacija

Tel. 8-672 59564

 

BUTŲ REMONTAS: tapetavimas, dažymas ir kiti darbai.  Laiptinių remontas, santechnika. Krosnių remontas. Kaminų valymas, remontas. Vonių atnaujinimas.
    Tel. (8-605) 02472.

 

 

Šildomų grindų, katilinių montavimas.
Šilumos siurbliai
oras-vanduo, katilai.
Pristatome ir kokybiškai montuojame.
Tel. 8 603 18700.

 

 

 

 


 

 

Kalendorius

loader

Statistika

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas