utenis 11

Friday, July 19, 2019

Mūsų gyvenimo spalvos

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 0.00 (0 Votes)
Star InactiveStar InactiveStar InactiveStar InactiveStar Inactive
 

Vytautas Kazela

Praėjusį sekmadienį užsibaigė nuo praėjusių metų pabaigos užsitęsusi stichinė nelaimė – rinkimai, gerokai nusausinę valstybės iždą, lyg netikėta perkūnija į šipulius sudaužę daugelio partijų ir save įsimylėjusių politikų viltis.
Sekmadienio ryte apsilankęs interneto portaluose užsikrėčiau nuotaika, kad Lietuvoje vyksta lemtingi dalykai – renkame Lietuvos Prezidentą ir išsiunčiame 11 asmenų į Europos Parlamentą.
Kadangi, kai ši apžvalga pasieks skaitytoją, rinkimai jau bus pasibaigę, mano mintys rinkėjų apsisprendimui neturės jokios įtakos, galiu išsakyti tiek savo nuomonę, tiek pastebėjimus.

Aišku, nebus nei valdžios vertikalės, nei horizontalės, todėl valdžios struktūros bus priverstos
daugiau tartis tarpusavyje, ieškoti rinkėjų palaikymo.

Sunkiai mokomės demokratijos meno. Nedvejokite, jūs nieko blogo nepadarėte, kai į savivaldybių tarybas rinkotės vienas politines jėgas, į Seimą ir į Prezidentūrą dar kitas. Aišku, nebus nei valdžios vertikalės, nei horizontalės, todėl valdžios struktūros bus priverstos daugiau tartis tarpusavyje, ieškoti rinkėjų palaikymo.
Ir dėl Prezidento rinkimų galutinių rezultatų visai nesvarbu. Svarstyti, kuris kandidatas yra geriau, yra tas pat, kas svarstyti, kas geriau – isterijos ar panikos priepuolis. Viena, ką parodė šie rinkimai, yra tai, kad Lietuvoje kaip niekad anksčiau trūksta asmenybių. Kad ir ką besirinktum, vis tiek lieka abejonių, kaip vienas ar kitas kandidatas pasielgs susiklosčius vienoms ar kitoms aplinkybėms. Dar per savivaldos rinkimus pastebėjau, kad dabartiniai politikai yra kur kas mažiau prognozuojami. O tai jau pavojinga.

Tęsinį skaitykite 2019 05 29 „Utenyje“

Decrease font size Default font size Increase font size

PARDUODUOpel Meriva“. 2005 m., 1,7 CDTI, 74 kW. TA iki 2020 m. rugsėjo 15 d. Variklio tarpinės arba galvutės defektas. Kaina 450 eurų. Tel. 8699 83088.kasyba1

Renginiai

Renginiai

next
prev

Renginiai

next
prev

Dienos anekdotas

77777Ėjo ežiukas per mišką ir meditavo:
– Aš nepavargęs, aš nepavargęs…
Bet greitai pavargo. Atsisėdo ant kelmelio ir meditavo toliau:
– Aš ne ežiukas, aš ne ežiukas…
***
Sėdi ežiukas medyje, mezga dviratį ir galvoja:
– Kam man tie balti sportbačiai, vis tiek nerūkysiu…
***
Sociologai nustatė, kad 99% žmonių, atsisėdusių ant ežio, rūpinasi savuoju užpakaliu, ir tik 1% pagalvoja apie ežio likimą.
***
Ėjo ežiukas per dykumą, o kobra viską matė…

PARDUODU žemės sklypą Ežero gatvėje. Tel. (8-638) 76644.

 

PARDUODAMAS 5 savaičių pieninis buliukas.
    Tel. (8-699) 20933.

 

Gerbiami senjorai!
Turime Jums gerą naujieną. Kiekvieną darbo dieną nuo 10.00 iki 16.00 val. laukiame jūsų neseniai duris atvėrusiame Utenos maltiečių senjorų dienos centre, Tauragnų g. 2 (iš kiemo pusės).
Čia galėsite bendrauti, mėgautis arbata ar kava, megzti, skaityti, užsiimti rankdarbiais, dalyvauti daugelyje kitų veiklų.

 

PARDUODAMOS arba IŠNUOMOJAMOS komercinės patalpos  (46 kv. m, I aukštas) Utenos mieste. Tinka parduotuvei, paslaugoms, biurui. Tel. (8-614) 64501.

 

PARDUODAMI du žemės sklypai Antakalnio k., Vyžuonų sen. (miesto teritorijos ribose). Vienas sklypas, besiribojantis su upe, – 80 a, kitas sklypas – 2 ha. Šie sklypai prie pat Naujasodžio gyvenvietės.  
    Tel. (8-640) 32364.

 

GAMINA

* Šildymo katilus ilgo degimo, krosnis pirčiai;

* įvairių katilų pirties krosnių montavimas.

Garantija, konsultacija

Tel. 8-672 59564

 

BUTŲ REMONTAS: tapetavimas, dažymas ir kiti darbai.  Laiptinių remontas, santechnika. Krosnių remontas. Kaminų valymas, remontas. Vonių atnaujinimas.
    Tel. (8-605) 02472.

 

 

Šildomų grindų, katilinių montavimas.
Šilumos siurbliai
oras-vanduo, katilai.
Pristatome ir kokybiškai montuojame.
Tel. 8 603 18700.

 

 

 

 


 

 

Kalendorius

loader

Statistika

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas