utenis 11

Friday, July 19, 2019

Genovaitė ŠNUROVA

Tai, apie ką noriu papasakoti, vyksta jau geras pusmetis. Mano kaimynė, o ir geriausia draugė, tiesiog eina iš proto dėl vienturčio sūnaus Tauro elgesio. Tiksliau – dėl jo sprendimų, kuriuos diktuoja (o jis vykdo) jo draugė Miglė.
Tauras – probleminis vaikas nuo paauglystės. Negalėčiau pasakyti, kad buvo lepinamas, kad buvo aklai vykdomi jo norai, bet tikrai žinau, kad šeimoje jam nieko netrūko. Tarp materialių dalykų – ir tėvų meilės.
Kai Taurui buvo trylika metų, jis užsimanė motociklo. Ir ne bet kokio, o galingo. Tėvai, žinoma, nepirko, nes dar ir amžius neleido vairuoti. Tada paauglys, nutaikęs progą, motociklą pavogė iš kaimyno, išvažiavo į kelią, trenkėsi į pakelėje augusį medį, sunkiai susižeidė pats, o ir motociklą sudaužė nebepataisomai.
Tėvai atlygino kaimynui patirtą žalą, o patys pasikeisdami budėjo prie sunkiai sveikstančio sūnaus ligoninėje.
Pasveikęs Tauras gal pusmetį gyveno ramiai, o po to vėl kažko užsimanė (neprisimenu ko), bet tėvai nepirko. Tada ėmė ir pabėgo iš namų. Ieškojo ir giminės, ir draugai, ir kinologai su šunimis, bet laukto rezultato nebuvo. Tauro tėvus pamačiau po savaitės neramaus laukimo: tėvas pražilęs, motina „išėjusi iš veido“. Kai visi manė, kad berniūkščio jau nebėra tarp gyvųjų, kažkas pranešė policijai, jog nebe pirmą dieną stebi kažkokį paauglį, įsikūrusį po tiltu. Tai buvo Tauras.
Būdamas šešiolikos metų, metė mokyklą. Bandė susirasti darbą, nes norėjo turėti pinigų. Nesisekė. Niekas tokio amžiaus jaunuolio nenorėjo priimti. Tuo labiau kad apie jo „žygius“ jau daug kas žinojo.
Apie metus prabuvęs „laisvo oro direktoriumi“, įstojo į profesinio rengimo mokyklą. Vienas iš tokio sprendimo tikslų – išmokti vairuoti automobilį, įgyti nors elementarias žinias apie jį ir išsilaikyti vairavimo teises. Kai pavyks įgyvendinti užsibrėžtą tikslą, tikėjosi, kad tėvai nupirks automobilį.
Tėvai, žinodami sūnaus charakterį, automobilio jam nepirko, nors Taurui jau buvo sukakę 18 metų ir jau buvo išsilaikęs vairavimo teises. Konfliktai namuose buvo beveik kasdienybė. Dėl šios priežasties motina rimtai pasiligojo, tėvas irgi griebėsi tablečių. Užtat Tauras į tėvų negalavimus nekreipė jokio dėmesio – duokit pinigų, pirkit automobilį ir baigta.
Kai jaunuolis suprato, kad jo reikalavimai nebus vykdomi, išėjo iš namų ir apsigyveno pas draugės Miglės tėvus. O jie tokio žento irgi nepageidavo. Užtat dukra (irgi vienturtė) turėjo kitokią nuomonę...

Tęsinys 2019 06 29

Vieta Jūsų reklamai

Decrease font size Default font size Increase font size

PARDUODUOpel Meriva“. 2005 m., 1,7 CDTI, 74 kW. TA iki 2020 m. rugsėjo 15 d. Variklio tarpinės arba galvutės defektas. Kaina 450 eurų. Tel. 8699 83088.kasyba1

Renginiai

Renginiai

next
prev

Renginiai

next
prev

Dienos anekdotas

77777Ėjo ežiukas per mišką ir meditavo:
– Aš nepavargęs, aš nepavargęs…
Bet greitai pavargo. Atsisėdo ant kelmelio ir meditavo toliau:
– Aš ne ežiukas, aš ne ežiukas…
***
Sėdi ežiukas medyje, mezga dviratį ir galvoja:
– Kam man tie balti sportbačiai, vis tiek nerūkysiu…
***
Sociologai nustatė, kad 99% žmonių, atsisėdusių ant ežio, rūpinasi savuoju užpakaliu, ir tik 1% pagalvoja apie ežio likimą.
***
Ėjo ežiukas per dykumą, o kobra viską matė…

PARDUODU žemės sklypą Ežero gatvėje. Tel. (8-638) 76644.

 

PARDUODAMAS 5 savaičių pieninis buliukas.
    Tel. (8-699) 20933.

 

Gerbiami senjorai!
Turime Jums gerą naujieną. Kiekvieną darbo dieną nuo 10.00 iki 16.00 val. laukiame jūsų neseniai duris atvėrusiame Utenos maltiečių senjorų dienos centre, Tauragnų g. 2 (iš kiemo pusės).
Čia galėsite bendrauti, mėgautis arbata ar kava, megzti, skaityti, užsiimti rankdarbiais, dalyvauti daugelyje kitų veiklų.

 

PARDUODAMOS arba IŠNUOMOJAMOS komercinės patalpos  (46 kv. m, I aukštas) Utenos mieste. Tinka parduotuvei, paslaugoms, biurui. Tel. (8-614) 64501.

 

PARDUODAMI du žemės sklypai Antakalnio k., Vyžuonų sen. (miesto teritorijos ribose). Vienas sklypas, besiribojantis su upe, – 80 a, kitas sklypas – 2 ha. Šie sklypai prie pat Naujasodžio gyvenvietės.  
    Tel. (8-640) 32364.

 

GAMINA

* Šildymo katilus ilgo degimo, krosnis pirčiai;

* įvairių katilų pirties krosnių montavimas.

Garantija, konsultacija

Tel. 8-672 59564

 

BUTŲ REMONTAS: tapetavimas, dažymas ir kiti darbai.  Laiptinių remontas, santechnika. Krosnių remontas. Kaminų valymas, remontas. Vonių atnaujinimas.
    Tel. (8-605) 02472.

 

 

Šildomų grindų, katilinių montavimas.
Šilumos siurbliai
oras-vanduo, katilai.
Pristatome ir kokybiškai montuojame.
Tel. 8 603 18700.

 

 

 

 


 

 

Kalendorius

loader

Statistika

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas