utenis 11

Friday, July 19, 2019

Genovaitė ŠNUROVA

Mano tėvai nebuvo oficialiai išsiskyrę, bet kažkas tarp jų vyko negero. Aš buvau per maža, kad suprasčiau suaugusiųjų gyvenimo subtilybes. Tiesą sakant, nelabai ir stengiausi. Tuo labiau kad gyvenau pas senelius, kurie mane labai mylėjo.
Kai dabar pagalvoju apie tą laikotarpį, tai visada pati sau pakartoju, kad aš turėjau labai gražią vaikystę. Man rūpėjo tik draugės, tik žaidimai ir pievoje už kaimynų ūkio pastato besiganantis mažas arkliukas. Tiesa, močiutė mane vesdavosi ir uogauti, ir grybauti, ir daržų ravėti, bet, matydama, kad visa tai man nelabai patinka, palikdavo mane namuose su seneliu. Tada mes abu darydavome tai, kas mums labiausiai patikdavo: aš bėgdavau pas arkliuką, o senelis išsitraukdavo paslapčia nusipirktą butelį alaus (man sakydavo, kad tai alus, nors kažin ar tai buvo tiesa).
Močiutė senelio nebardavo netgi tada, kai jis padaugindavo alkoholio ir su visais drabužiais nukrisdavo skersai lovos. Vaikišku proteliu išmąsčiau, kad jis taip daro todėl, kad batų nereikėtų nusiauti...
O vakarais su močiute ragaudavome jos virtas uogienes. Kone kas vakarą vis kitokias. Pasistatome stiklainėlį, atsiriekiame po keletą riekučių minkštutėlio batono ir valgome, kartais dar ir pienu užsigerdamos. Svarbiausioji mūsų vakarinio ritualo dalis – pokalbiai. Iš tų močiutės monologų gerai atsimenu tik vieną – nebijok išgeriančio vyro, nes jis išsipagirios ir vėl bus „kaip žmogus“. Bijok tinginio ir mergininko – per juos gyvenimo neturėsi...

Tęsinys 2019 05 18

Vieta Jūsų reklamai

Decrease font size Default font size Increase font size

PARDUODUOpel Meriva“. 2005 m., 1,7 CDTI, 74 kW. TA iki 2020 m. rugsėjo 15 d. Variklio tarpinės arba galvutės defektas. Kaina 450 eurų. Tel. 8699 83088.kasyba1

Renginiai

Renginiai

next
prev

Renginiai

next
prev

Dienos anekdotas

77777Ėjo ežiukas per mišką ir meditavo:
– Aš nepavargęs, aš nepavargęs…
Bet greitai pavargo. Atsisėdo ant kelmelio ir meditavo toliau:
– Aš ne ežiukas, aš ne ežiukas…
***
Sėdi ežiukas medyje, mezga dviratį ir galvoja:
– Kam man tie balti sportbačiai, vis tiek nerūkysiu…
***
Sociologai nustatė, kad 99% žmonių, atsisėdusių ant ežio, rūpinasi savuoju užpakaliu, ir tik 1% pagalvoja apie ežio likimą.
***
Ėjo ežiukas per dykumą, o kobra viską matė…

PARDUODU žemės sklypą Ežero gatvėje. Tel. (8-638) 76644.

 

PARDUODAMAS 5 savaičių pieninis buliukas.
    Tel. (8-699) 20933.

 

Gerbiami senjorai!
Turime Jums gerą naujieną. Kiekvieną darbo dieną nuo 10.00 iki 16.00 val. laukiame jūsų neseniai duris atvėrusiame Utenos maltiečių senjorų dienos centre, Tauragnų g. 2 (iš kiemo pusės).
Čia galėsite bendrauti, mėgautis arbata ar kava, megzti, skaityti, užsiimti rankdarbiais, dalyvauti daugelyje kitų veiklų.

 

PARDUODAMOS arba IŠNUOMOJAMOS komercinės patalpos  (46 kv. m, I aukštas) Utenos mieste. Tinka parduotuvei, paslaugoms, biurui. Tel. (8-614) 64501.

 

PARDUODAMI du žemės sklypai Antakalnio k., Vyžuonų sen. (miesto teritorijos ribose). Vienas sklypas, besiribojantis su upe, – 80 a, kitas sklypas – 2 ha. Šie sklypai prie pat Naujasodžio gyvenvietės.  
    Tel. (8-640) 32364.

 

GAMINA

* Šildymo katilus ilgo degimo, krosnis pirčiai;

* įvairių katilų pirties krosnių montavimas.

Garantija, konsultacija

Tel. 8-672 59564

 

BUTŲ REMONTAS: tapetavimas, dažymas ir kiti darbai.  Laiptinių remontas, santechnika. Krosnių remontas. Kaminų valymas, remontas. Vonių atnaujinimas.
    Tel. (8-605) 02472.

 

 

Šildomų grindų, katilinių montavimas.
Šilumos siurbliai
oras-vanduo, katilai.
Pristatome ir kokybiškai montuojame.
Tel. 8 603 18700.

 

 

 

 


 

 

Kalendorius

loader

Statistika

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas