Aktualijos

Atgyjanti Alių trasa ir suspindusi mažoji motokroso žvaigždutė

Vytautas KAZELA. Šiandien redakcijos svečias – žinomas motosporto entuziastas, „Utenos Racing School“ komandos vadovas Nerijus Šeduikis. Jo vadovaujamas klubas šiais metais švenčia 23 metų sukaktį. Taip, motosportas Utenoje turi gilias tradicijas, bet reikia pripažinti, kad beveik ketvirtį amžiaus ši sporto šaka laikosi tik dėl N. Šeduikio ir jo bendraminčių atsidavimo ir užsispyrimo. Nerijus pripažįsta, kad atšventus dvidešimtmetį reikėjo sustoti ir pagalvoti, kaip bus toliau. Alių motokroso trasa buvo apaugusi krūmais ir čia nebevyko jokios varžybos, komanda neturėjo didelių ambicijų.
„Prieš trejus metus nutarėme suburti pajėgesnę komandą. Be to, pajudėjo Alių trasos reikalai. Utenos savivaldybės taryba vienbalsiai nutarė perduoti šią trasą mums. Mums tai buvo nemažas stimulas judėti į priekį, nes pajutome, kad turime tam tikrą užnugarį, kad esame ne vieni. Komanda per pirmuosius dvejus metus tapo absoliučiais Lietuvos čempionais. Laimėjome ir Lietuvos čempionatą, ir Lietuvos taurę. Šiemet šiek tiek sutrukdė pandemija – Lietuvos čempionate iškovojome trečią vietą, o varžybose dėl taurės likome ketvirti. Dvejus metus dirbome su mūsų mažąja žvaigždute. (Tęsinys 2020 12 05 laikraštyje)